28 Ekim 2015

Vakıfbank Yıllık Aidat Kesiyor

Benim kredi kartım Vakıfbank öğrenci tanımlı olmakla beraber herhangi bir yıllık ücretinin olmaması karşılığında bana temin edilmiştir. Yani okuduğum sürece herhangi bir ücret kesilmeyecek Bu ay fark ettim ki kredi kartıma 63 liralık bir yıllık aidat borcu eklenmiş.


Arayıp şikayet dilekçesi oluşturduğum da olumsuz olarak geri dönüş yaptılar. Yeryüzündeki en paracı bankalar bile ücret iadesi yaparken Vakıfbank bunu reddetti. Demek ki en paracı bankayı ben bilmiyormuşum. Banka işi yokuşa sürdükçe borcumu ödemeyeceğim. Banka heyetine de başvurmayı düşünüyorum. Bu borç iptal edilmez ise kartımı da iptal edeceğim.

Tuhan 75 Okunma

Cevaplar

  • Tuhan29 Ekim 2015

    Vallaha hiçbir işlem yapılmadı. Ben bu borcu ödemeyeceğim. Etrafımdaki herkesede bu adiliğinizi anlatacağım. Üç kez itiraz ettim üçündede reddettiniz. 60 lira benim 3 haftalık mutfak param yazıktır günahtır hakkımı helal etmiyorum size. Bankanın hiçbir işlemlede uğraştığı yok. Sorun çözelim ekibi dedikleri illet sorunu baştan savma illeti. Hala sorunum çözülmedi. İlgilenilmedi bile. İyi be faiz ücreti ödeyelim alışveriş faizi ödeyelim bide aidat verelim. Canımızıda ister misiniz?

  • VakıfBank Temsilcisi28 Ekim 2015

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön