13 Eylül 2013 #2009228

Vakıfbank Yıllık Aidat Kesintisi Yapıyor!

Birkaç yıl önce maaş bankamız olan Vakıfbank tarafından "hiçbir suretle yıllık aidat alınmayacağı" söylenerek maaş kartımızın yanı sıra bir kredi kartı verildi. Banka ile maaş sözleşmesi bitti ve kartı iptal ettirmedim. Kredi kartımı yıllardır kullanmadım.


Kullanmadığım kredi kartıma 2013 yılı Ağustos ayı içinde yıllık aidat adı altında "59,24 TL" borç çıkarıldı. Daha önce eğer 1 yıl boyunca hiç kullanmazsanız yıllık aidat ödemezsiniz şeklinde açıklama yapılmasına rağmen aidat kesilmesinde bir hata olduğunu varsayıyorum.


İtiraz için bankaya gittim, muhatabımın 444 0724 olduğu söylendi, aradım fakat 12 dakika 50 saniye boyunca bağlanmadı. Gerekli düzeltmenin en kısa zamanda yapılmasını istiyorum.

Varol 63 Okunma

Cevaplar

  • Varol28 Kasım 2013

    Vakıfbank yetkilileri haksızca kesilen bu yıllık aidatın farkına varıp aidatı iptal ettiler fakat kendi hatalarıyla oluşan aidatın ödenmemesinden kaynaklanan faizin tarafıma ödetilmesine çalışıyor olacaklar ki hala küçük bir meblağ ödenmemiş görünüyor. Bugün küçük olarak görülen meblağların yarın bir gün ne kadar ciddi bir sorun ve borç olarak insanların karşılarına çıkarıldıklarını bilen bir kişi olarak, bu faizin ve hesabımda bundan dolayı karşılaşabileceğim tüm borçların ivedilikle silinmesini talep ediyorum.

  • VakıfBank Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön