08 Şubat 2014

Vakıfbank Yetersiz Yanıltıcı Açıklama Ve Yanlış Yönlendirme Yapıyor!

6 Şubatta YDS için internet bankacılığı ile "elektronik sınav ücreti" seçerek işlem yaptım. Problem çıkınca çağrı merkezini aradım ve o hesabın ve işlemin YDS ile ilgisi olmadığı; "MEB tahsilatı" olduğu; iade talep etmem gerektiği söylendi, kimden talep edeceğim ise söylenmedi.


1- Menüde elektronik sınav ücreti yazmasına rağmen dekontta nasıl MEB sınav ücreti çıkıyor. Yetersiz ve yanıltıcı açıklama var.


2- Yanlış ödeme yaptığımı belirttiğim halde müşteri temsilcisi kimden geri talep edeceğimi nasıl söyleyemiyor. Kimlik doğrulaması var ve yanlış olduğunu belirtiyorsam paranın nereye gittiğini de bilmemem oldukça doğal, nereye başvuracağımı çağrı merkezi söylemezse kim söyler?

Hüseyin 219 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin15 Mayıs 2014

    Şubede bu problem sık yaşanıyor denmesine rağmen Sorun çözülmemiş, yeterli yönlendirme yapılmamıştır.

  • VakıfBank Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön