13 Haziran 2014
Yorum Yap
#2503361

Vakıfbank Yenişehir Şubesi Personeli Çok Kaba

Vakıfbank Ankara Yenişehir Şubesi’nden hizmet alan müşterinizim. Şubeniz çalışanlarından N** Y** ve A**B**’nin müşterilere yönelik kötü, üslupsuz ve nezaket sınırlarını aşan muameleleri ve söylemleri müşteriyle sağlanması gereken olumlu diyaloğun çok ötesinde insan onuruna yakışmayacak boyutlara ulaşmıştır.


Problemlere çözüm üretmek maksadıyla hizmet sunmaları beklenen ilgililerin şahsıma yönelik ilgisiz, sorumsuz ve hakaretamiz yaklaşımları ve söylemleri konusunda sıkâyetçi olduğumu beyan eder , anılan kişiler hakkında yürütülecek işlemler konusunda tarafıma bilgi verilmesi hususunda gereğinin yapılmasının arz ederim.

Ramazan 390 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi13 Haziran 2014

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler