VakıfBank ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

VakıfBank Yatirim Mutabakat İni Onaylayamıyorum

2.363
Ayşe
Ayşe 04 Aralık 2022 20:46

VakıfBank yatırım hesabımın mutabakat belgesini onaylamam lazım ancak mutabıkım dedikten sonraki onay kutucuğu aktif olmadığı için onayliyamadim ne yapmam gerekiyor. Gereğini yapabilir misiniz. Böyle saçmalık mi olur. Onaylayamadığım için herhangi bir sorun çıkarsa napacağım üstelik bir tek sorun bende de var kocaman bankasınız böyle dikkatsizlik olmaz.

VakıfBank Logo
VakıfBank04 Aralık 2022 21:00

Benzer Şikayetler

profile
457
2 hafta önce

VakıfBank Habersiz Ücret Çekti

VakıfBank kendi fonları için müşterilerinin yatırım hesabından para çekiyor. Bu nedir ya? Bunu yaparken benim onayımı aldınız mı? Öğlen uygulamayı açıyorum gece 3'te VakıfBank otomatik olarak kendi fonuna hesabımdan para çekmiş. Üstelik saçma sebepten dolayı satış da yaptırmıyor.

profile
1.419
21 Aralık 2022

VakıfBank Tradeonline Tanımlı Hesap Bulunamadı

VakıfBank internet bankacılığından yatırım hesabım ile ilgili mutabakat sözleşmesini onaylamama rağmen trade online mobil uygulamasından giriş yapmaya çalıştığım zaman SMS şifresini girdiğimde yatırım hesabınız bulunmamaktadır uyarısı veriyor. Lütfen yardımcı olur musunuz?

profile
Ali
2.331
06 Aralık 2022

VakıfBank Mutabakat İşlemleri Olmuyor

VakıfBank internet bankacılığından yatırım hesabımdaki hisselerime dair mutabakat sözleşmesini onaylamam gerekiyor ama mutabıkım dedikten sonra ve e postanın da doğru olduğunu onayladıktan sonra gerekli kutucuğu işaretleyemiyorum. Yatırım no: 5017**43 kaç gündür buna uğraşıyorum sıkıldım artık olmuy...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Ümit
Ümit
 

Telefondan olmuyor bilgisayardan yapın olur