28 Mayıs 2013

Vakıfbank Yardımcı Olmadılar!

Ankara Aşağı Eğlence Vakıfbank Şubesi. Bankanıza emlakçı aracılığı ile başvurdum.Ama netice olumsuz oldu.Nedeni öğrenmek istediğimde hiç bir şekilde bilgi verilmedi.2008-2009 Kriz döneminde malum bir çok insanın ödemeleri bozulduğu gibi, benimde bozuldu ve ödemelerim aksaklıklar yaşadım.Ama sonuç olarak 2010 yılı itibariyle bütün borçlarımı temizledim.Şu an itibariyle mali durumum o yıllara göre çok iyi ve ödemelerim düzgündür.

Kredinin çıkmama sebebi olarak aklıma Merkez Bankası risk listesine girmiş olabileceğim geldi.2013-2013 -3 yıldır hiç borcum yok. tek kredi kartı kullanıyorum. Borcunu da ne harcamışsam hemen ödüyorum.Bankaların iyi niyet çerçevesinde esneklik yapabileceğinizi biliyorum.

Fatma 52 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi28 Mayıs 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 444 0724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 444 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön