10 Haziran 2017 #8567142

VakıfBank Worldcard Akaryakıt Kampanyası

VakıfBank'ın akaryakıt kampanyalarını takip edip mümkün olduğunca faydalanmaya çalışıyorum, ama şu ana kadar çok nadir faydalanabildim. Çünkü her seferinde sevgili bankam alışverişlerimi geçersiz saydı. 1 Nisan-15 Mayıs tarihleri arasındaki Shell kampanyası kapsamında 4 adet 100 TL'lik alışveriş yaptım. Daha önce yaşadığım sıkıntılar yüzünden, her seferinde pos cihazını sordum ve kampanyadan faydalanacağımı belirttim. Hatta anlaşması yok ise başka istasyona gittim. İndirimin yansımadığını görünce bu sabah müşteri hizmetlerini aradım. Şimdi sıkı durun, müşteri temsilcisi bana 4 akaryakıt alımımdan sadece 1 tanesinin geçerli olduğunu söyledi, şaka gibi. Bankaya şikayet kaydı açtırdım, buraya da yazıyorum ama yine standard cevapların geleceğini biliyorum. Geçen seferlerde tamam deyip sineye çektim ama artık bu durumdan sıkıldım. İlk fırsatta kartımı kapatıp başka bir bankaya geçeceğim.

Mehmet 251 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet30 Haziran 2017

  Banka tarafından tarafıma dönüş yapılmamıştır. Hakkımı çalıştığım banka şubesi kanalıyla aradım ve banka şubesinin çabası ile indirimimin yansıtılacağını öğrendim. VakıfBank müşteri hizmetlerinin bu konudaki duyarsızlığı bariz bir şekilde ortadadır. Müşterisini bu şekilde uğraştıran ve değersiz hissettiren yaklaşımı nedeniyle hizmetlerinden memnun değilim. Siz siz olun mutlaka hakkınızı arayın.

 • Mehmet21 Haziran 2017

  Bankanın tarafıma detaylı açıklama yapması için hem telefon bankacılığı hem de internet bankacılığından tekrar talepte bulundum. Bu durumun takipçisi olacağım.

 • Mehmet20 Haziran 2017

  Uzun olduğunun farkındayım ama amacım insanları bilgilendirmek. Eğer hala VakıfBank Worldcard kullanıyorsanız, bir türlü puan biriktirememeye, kampanyalarda hakkınızın yenmesine veya yüklendiği haber verilmeyen puanların ruhunuz duymadan silinmesine hazır olun. Çünkü VakıfBank size bir açıklama yapmadan harcamalarınızı geçersiz sayabilir ve bu konuda siz bir türlü ilgilisine ulaşamaz ve sonunda lanet olsun dersiniz. Bunu alışkanlık haline getirmişler. Kartı almadan veya kullanmadan önce bu durumların farkında olun.

 • Mehmet20 Haziran 2017

  İnternet bankacılığından yaptığım şikayet üzerine ve 10 gün sonra banka bana gönderdiği bir SMS'de bir cümle ile "... Başvurunuz incelenmiş olup kampanya koşullarını sağlamadığınız için talebinize olumlu yanıt verilememektedir... " şeklinde cevap vermiş. Anlayacağınız buradaki şikayete standart cevabı yapıştırıp geçiyor. Bankaya yazdığım uzun açıklamalı şikayete ise lütfedip tatmin etme çabasını görebileceğiniz bir karşılık dahi vermiyor. Onu bırakın beni arayıp dinlemeden ve kendileri bir açıklama dahi yapmadan SMS ile bir cümle ile işi bitiriyorlar kendilerince. Bana açıklama yapılması için tekrar kayıt açtım. Yine aynı robotik cevabı vereceklerinden eminim. Kartıma bağlı ek kartı bugün iptal ettirdim. Kısa süre içerisinde asıl kartımı da iptal edeceğim. Müşterisine bu muameleyi hak gören bir bankanın kredi kartını kullanarak para kazandırmak istemiyorum.

 • Mehmet20 Haziran 2017

  Zahmet edip VakıfBank'tan birileri ilgilenene kadar buraya yazacağım. VakıfBank'ın konuya olan duyarsızlığı devam etmektedir. Bu şikayeti okuyanlar en azından VakıfBank'ın "problem çözme" ve müşteri memnuniyeti konusundaki duyarsızlığını görmelerini istiyorum. Bu kadar basit bir olayda bile durum bu iken, başınıza ciddi bir şey gelse nasıl ilgilenirler siz düşünün.

 • Mehmet19 Haziran 2017

  Bankaya telefon bankacılığı üzerinden, buradan ve son olarak internet bankacılığı üzerinden şikayet kaydı açtım. Bana halen 1 hafta önce yazdıkları gibi ". En kısa sürede dönülecektir. " şeklindeki standart cevapları veriyor banka. En kısa süre ne kadar göreceli değil mi? Kimine göre 5 dakika, VakıfBank'a göre 1 haftadan fazla! İlk aşama olarak başka kredi kartı almak için VakıfBank'ın limitini düşürdüm geçen hafta, daha sonra süreç içerisinde kapatırım. Bu arada Platinum kart sahibiyim bir de. Gerçekten soğudum bu bankadan. 3 kuruşun peşinde değilim, nitekim daha önce de birkaç defa benzer kampanyada indirim yansıtılmamıştı, önemsememiştim. Ancak, bu sefer ekstra ekstra dikkat etmeme rağmen 5 alışverişten 1 tanesini geçerli sayıyoruz demeleri banka için bu 25 TL'nin ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Çok ihtiyaçları var ki, müşteriye ödememek için türlü oyun peşindeler.

 • VakıfBank Temsilcisi19 Haziran 2017

  Sayın Müşterimiz, Bankamıza iletmiş olduğunuz başvurunuzun sonuçlandırılması için ilgili ekiplerimize gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki Bize Ulaşın bölümünden veya 0850 222 0 724 Çağrı Merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

 • Mehmet19 Haziran 2017

  1 hafta geçti hala arayan soran yok. VakıfBank'ın bu ilgisizliği, ileride sorun yaşadığınızda bankadan destek almanın ne kadar zor olduğunun bir göstergesidir. VakıfBank artık, gözümdeki imajı yerlerde sürünen bir bankadır. VakıfBank kredi kartı diğer kartların yanında doğru düzgün bir avantajı olmayanbir kart iken bir de bankanın ilgisizliği eklenince uzak durulması gerektiğini düşünüyorum.

 • VakıfBank Temsilcisi12 Haziran 2017

  Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz başvurunuz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki Bize Ulaşın bölümünden veya 0850 222 0 724 Çağrı Merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

 • Mehmet11 Haziran 2017

  Bu arada VakıfBank 4 alışverişimden 1 tanesini geçerli derken, ben 3 tanesinin ekstresini buldum. 05 ve 07 Mayıs 2017 alışverişlerim Yapıkredi Worldcard, 13 Mayıs 2017 tarihli alışverişim VakıfBank pos cihazından geçirilmiş. Neden geçersiz olduklarını bana anlatsın bakalım VakıfBank. Zaten doğru düzgün kampanyası yok, her kampanya için ücretli SMS gönderip kayıt olunmasını istiyor, şartları sağlayınca kampanya bitiminden çok sonra belirli bir süre içerisinde geçerli olan puanları yüklüyor, yüklendiğini de haber vermiyor. Bu konuda VakıfBank çok çok başarısız. Bir de üstüne böyle bir yaklaşım içerisinde olmaları ayrı bir saçmalık.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön