12 Eylül 2013

Vakıfbank Word Puanlarımın Yüklenmedi!

10 alışverişten bir tanesini Word puan olarak yükleneceğini belirtiniz. Kampanya şartlarını yerine getirmeme rağmen puan yüklenmedi. Müşteri temsilcisi 30000 kişi ile sınırlı olduğunu söyledi. Kampanya şartlarını yerine getirmeme rağmen tamamen müşteriyi aldatma yönünde böyle bir kampanya yapılmasını kınıyorum. Çünkü ben kampanya şartlarını yerine getirdikten sonra bile defalarca telefonuma yine aynı mesaj gönderildi. Madem 30000 kişi ile sınırlandırılıyor da neden kampanyanın sonlarında bile müşterilerinizi yanıltmak için mesaj çekiyorsunuz. Sizden şartlarını yerine getirmiş olduğum kartıma Word puanların yüklenmesini rica ediyorum.

Ruhi 84 Okunma

Cevaplar

  • Ruhi20 Eylül 2013

    12 eylül 2013 tarihinden beri çözüm bekliyorum. ama çözüm için ne arayan var ne de soran. Sorunumun acil olarak çözülmesini istiyorum. Sadece buraya boş cevap yazmak ile olmaz.

  • VakıfBank Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön