10 Mayıs 2013 #1790489

Vakıfbank Verilmeyen Hizmet Verildi Diye İmzalatıldı!

Kredi kartımızı haftalar sonra kendi çabamla teslim aldım. Teslim sırasında internet bankası açtırmak için hesap açmamız zorunlu tutuldu bu esnada ilk sayfasını doldurduğum geri kalan her sayfası boş olan müşteri sözleşmesini , " yeterli, yeterli" diye ısrar etmelerinden sonra imzaladım.


Bunun dışında Beyaz ( antetsiz kağıt) üzerine kendi sorumluluklarını müşteri yıkmak ve müşteriyi sıkıştırmak için yazılmış olan " internet bankası ile ilgili her türlü açıklama yapılmış, bundan sonra tüm sorumluluk müşteriye aittir. Belgelerin hepsinin birer kopyası verilmiştir vs " yazan en az 2-3 kağıt imzalatıldı. "kopyası verildi , açıklaması yapıldı" imzalatılan hizmetleri talep ediyorum.

Lutfiye 29 Okunma

Cevaplar

  • Lutfiye27 Haziran 2013

    Bize ne bilgi verildi, ne iletişime geçildi, ne de sorunumuz çözüldü. Bir yazıya cevap yazılması sadece olayın kozmetiği, ciddi olmayan , kendinden habersiz banka.

  • VakıfBank Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 444 0724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 444 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön