28 Mayıs 2015

Vakıfbank Vaat Edilen Puanların Yüklenmemesi!

Nisan kampanyasında 2 adet 100 TL üzeri beğendik marketinden yapılan alışverişim için puan yüklenmemiştir. Bir önceki şikayetimde bu mağazanın mobilya mağazası olduğunu belirtmişsiniz. Buna kargalar bile güler.
Beğendik Kayseri’deki en büyük marketler zinciridir.


Kendi hatanızı müşteriye yıkmayın; marketi sisteminize Mobilya diye girdi iseniz bu sizin suçunuz; çabucak bunu düzeltiniz ve Kayseri’de mağdur olan ben dahil bütün müşterilerin hesabına puanlarını yükleyiniz. İşinizi kolaylaştırıyorum, Begendik.com.tr adresinden market mi mobilya mağazası mı olduğunu kolayca anlayabilirsiniz.

Neşet 244 Okunma

Cevaplar

  • Neşet04 Haziran 2015

    Şikayetim çözülmemiştir. Tüketici mahkemesinde hakkınızı arayın diye cevap veriyorlar. Biliyorlar ki 20-30 TL için insanlar uğraşmaz, o da bankanın yanına kar kalır. Müşteri hatası olmadığını kendileri bildiği halde ret cevabı veriyorlar. Bu bankanın sorun çözdüğü falan yok. Müşteri hatası olursa, müşteri hatası; değilse git mahkemeden sonuç al diye mahkemeye yönlendiriyor. Merak etmeyin, mahkemeye de götüreceğim. Müşterinin sülalesini araştırırken; Beğendik marketine pos cihazı verirken bir araştırmadınız mı bunlar mobilyacı mı market mi diye. Hatalı iş yapıyorsunuz; sonra da üste çıkıyorsunuz.

  • Neşet28 Mayıs 2015

    Ben zaten Sorun Çözelim' e yazdım. Oradan aldığım red cevabına istinaden şikayetimi buradan bildirdim. Sorunum çözülmemiştir.

  • VakıfBank Temsilcisi28 Mayıs 2015

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön