VakıfBank ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

VakıfBank Troy Kredi Kartı

2.168
Ebru
Ebru 02 Mart 00:16

VakıfBank Troy k. Kartı kullanıyorum pos cihazlarında hata veriyor kartı okuyamıyor kasiyerler altına kağıt sokuşturarak okutmaya çalışıyorlar ne vardı temassız özelliği olsaydı. Bu devirde artık temassız kart mı kaldı. Acilen temassız özelliği getirseniz iyi olur

VakıfBank Logo
VakıfBank02 Mart 00:16
  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
591
22 Nisan

Muğla/Milas Pomelon AVM VakıfBank ATM Si Para Yutuyor

Muğla/Milas pomelon AVM VakıfBank ATM sinden Visa kartıma para yüklemeye çalışırken sistem hata verdi ve 300 TL paramı yuttu. Benden sonra gelen bir kişinin de 1700 TL'si yutulmuş. Bu konuyla ilgilenilmesini ve ATM'lerin bakımının yapılmasını istiyorum. Paramın geri iade edilmesini talep ediyorum.

profile
831
21 Nisan

VakıfBank Para Çekemiyorum. İşleminizi Gerçekleştiremiyoruz Diyor

Amcamın büyük şehir Belediyesi tarafından verilen VakıfBank hesap kartını ATM'ye takıyorum. Yardım parasını çekmek için her seferinde 'Şu anda işleminizi gerçekleştiremiyoruz' diye hata alıyorum. İçeriden çekemiyorum parayı. ATM hata veriyor. Yardımcı olabilir misiniz?

profile
512
19 Mart

VakıfBank Mükerrer Ödeme Hatası

Trendyol'dan 19/03 tarihli 1052,47 TL tutarındaki siparişimin ödemesi iki kere çekildi karttan. Hata verdi tekrar ödedim yani tek sipariş varken 1052,47 TL tutarında, hesabımdan 2104,94 TL para çekildi. Tüm gün düzelsin diye bekledim ama iade falan yok. Lütfen derhal fazla çekilen tutarı iade edin.

profile
878
12 Mart

VakıfBank Ferdi Kaza Sigorta Kabul Etmiyor

VakıfBank kredi çekmek istiyorum fakat mesleğim gereği başvuru yapmak ve sigorta bedelini de ödemek istememe rağmen hata veriyor. Mobil bankacılık kanalından işleme devam edemiyorum, arkadaşlarıma kazandıran tarife adı altında çıkarken bana Ferdi kaza sigorta bedeli şeklinde çıkıyor, aynı mesleği ya...

VakıfBank Ferdi Kaza Sigorta Kabul Etmiyor
profile
446
04 Ocak

VakıfBank Yatırım Uygulama Testi Sıkıntısı

VakıfBank mobil uygulamadan yatırım için uygunluk testindeki soruları yanıtlama rağmen sürekli hata veriyor ne yapalım başka bankalarımı yönelelim? VakıfBank kendi bankasından yatırım işlemi yapılmasını istemiyor sanırım çok garip bütün gün boyunca uygulama testi ile uğraştım yinede nafile.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .