VakıfBank ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

VakıfBank Togg Başvuru Ücret İadesi

506
Hayati
Hayati 30 Mart 04:34

Togg çekilişine para yatırmama rağmen Trumore ® hesap cüzdanına aktarma yapmayıp beni Togg ® un çekilişine katmadıkları gibi 3 gündür bende çekilen parayı da iade etmiyorlar. Üstelik mail yazıyorum maillere doğru düzgün cevapta yazmıyorlar. Çekilen parayı cüzdan hesabıma aktarmayan hem VakıfBank'ta hem de Paycell ® den şikayetçiyim.

VakıfBank Logo
VakıfBank30 Mart 04:35

Benzer Şikayetler

profile
806
3 hafta önce

VakıfBank ATM Paramı Alıkoydu

QNB QNB Finansbank kredi kartımın borcunu ATM den yatıracaktım şu anda para yatırma işlemi gerçekleştiremiyoruz yazısını görünce yakınındaki VakıfBank ATM'den yatırayım dedim. Kartı taktım parayı yatırdım işlem gecikmesi sebebiyle paranız alıkonulmuştur yazısı ile karşılaştım. ATM kartımı verdi ama ...

profile
464
1 ay önce

VakıfBank ATM'sinde Param Kaldı

VakıfBank ATM'sinden para yatırma işlemi yaptım. ATM parayı sayarken işlem yapılmadı dedi ve 250 TL'mi geri vermedi, kartımı verdi. Sonra talep oluşturdum ve yaklaşık bir hafta geçti. Halen iade gerçekleşmedi ve kartım İş Bankası'na ait. Oradan talep oluşturdum ve talep iletildi dedi.

profile
505
1 ay önce

VakıfBank ATM Si Paramı Alıkoydu

VakıfBank ATM'si paramı alıkoydu. ATM'den 8.400 TL kartıma para yatırıyordum. 'ATM paranızı alıkoydu' diye bir yazı çıktı. İşlemi Ziraat kartımla yaptığım için VakıfBank'ın paramı iade edebileceklerini söylediler. İtiraz talebi oluşturdum. Lütfen bir an önce param hesabıma yatırılsın öğrenciyim çalı...

profile
947
19 Nisan

VakıfBank ATM De Param Kesildi

Deprem bölgesinde Yayladağı yukarı okçular mah. Cezaevi önündeki VakıfBank ATM'sinde İş Bankası kartımla para yatırdım. Benden çok fazla ücret kesildiğini fark ettim. Depremzedeyim bir de VakıfBank bizden ek ücret aldı. Alınan ücretin iadesini istiyorum.

profile
351
14 Nisan

VakıfBank ATM İade Paramı Vermedi ATM De Kaldı

14/04/2023 tarihinde 13.35 civarı Kadirli/Osmaniye Kadirli adliye VakıfBank atm'si 272/3 numaralı ATM de Akbank kartımla para yatırmak istedim. Parayı yatırma iade paranızı alın dedi. Parayı vermedi sadece kartı verdi. Müşteri hizmetleri ile talep oluşturdum paramın iade olmasını istiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .