20 Ocak 2014

Vakıfbank Ticari Kredide Kefil Sorunu Çıktı!

2012,06,06 Vakıfbank'tan D. U. ipoteğiyle 80 bin TL ticari kredi çektim. 2012 temmuz ayında kosgeb C. Y. kefilliğiyle 20 bin çektim ama her iki kredimi her ikisinin kendi kefil olduğu kredi dışında birbirine kefil gösterilmesi benim bunlarla birbirimizi öldürme safhasına gelmemize sebep oldu bir el atın lütfen.

Ben anlamış değilim halen nasıl oluyor da C. Y'nin ipotek olan kredimde kefil gösteriliyor imzası olmadan? Ve nasıl oluyor da kosgeb kredimde imzası olmayan ipotek sahibim D. U.kefil gösteriliyor? Ben herhangi bir ticari veya kosgebimi geç yatırdığımda her ikisini de arıyorlar haciz gelecek deniliyor ve bu sebepten itibarım kalmadı.

Gökhan 98 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön