20 Mart 2013 #1697132

Vakıfbank Telefonlara Cevap Veren Yok!

4440724 çağrı merkezinin reklamlarından gördüğümüz üzere 7 gün 24 saat hizmet verdiğinizi düşünerek, sizi aradığımızda cevap veren olmadığı durumlar neden oluyor? Defalarca denemem rağmen 20.03.13 tarihinden saat 21:00-00:00 arasında çağrı merkezinizi aradıktan sonra 2, 8 nolu menünüzden telefonlarıma cevap veren olmadı.


Gündüzleri de diğer menülerde de işlem yapmak istediğimizde telefonda çok üzün süre bekletiliyoruz.Vakıfbank Yetkilileri lütfen diğer bankalarda olduğu gibi müşteri memnuniyeti için ve işlemlerimizi rahat yapabilmek için çağrı merkezi ile ilgili sorunlarımızı çözmenizi rica ediyorum.

Ceyhun 25 Okunma

Cevaplar

  • Ceyhun20 Mart 2013

    Sn. Sorun Çözelim Çalışanları, vakıfbank kendi sitesinden yazdığımda geri dönüş yapmadıkları için bu problem çözülemeyecek anladığım kadarıyla. Diğer firmalar inceleme ve probleme çözüm bulurken siz otamatik mesajı göndererek zaten müşteri memnuniyetinizi gösteriyorsunuz. Teşekkürler.

  • VakıfBank Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön