VakıfBank  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Vakıfbank Telefon Numara Güncelleme Yapılmadı

1.402görüntüleme
Selin
Selin 24 Kasım 2020 10:37

Nisan ayında Çanakkale VakıfBank şubesinden kredi kullandım. Sadece hesap acildi. Hesap açılışı sırasında da sorun yaşadım ertesi gün gene bankaya gitmek zorunda kaldım pandemi surecinde. Kredi ödemem kasım ayında başlıyor. Telefon numaramı değiştirdiğim için bankamatikten ödeme yapamadım şubeye gittim numaramı güncellemek için gene aynı bayan denk geldi ve bankamatikten yapabilirsin dedi ve beni gönderdi. 

Bankamatikten eski numarama şifre gidiyor işlem yapamıyorum. Salgın sürecinde kalabalığa girmeyin deniliyor ama beni bankaya mecbur kılıyorlar ve 2.gidişim olacak. Basit bir telefon numarası güncellemesi için.

VakıfBank Logo
VakıfBank24 Kasım 2020 10:37

Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler