VakıfBank ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İbrahim sonuçtan hiç memnun değil

VakıfBank Taşıt Kredisi Vermiyor

755
İbrahim
İbrahim 30 Mart 10:15

VakıfBank Konya Büsan şubeye taşıt kredisi için başvurdum, personel çok ilgisiz tek kelime bir şey söylemeden başvurumu aldı. Birkaç konuda zorluk yarattı. Kredinin onaylanmayacağını bile bile başvuruyu aldı. Bankanın maaş müşterisiyim, daha önce de bankada çalışma tecrübem olduğundan eşimin gelir belgesini kamu kurum kimliğini de sundum ancak başvuruya eklemedi. Kamuda uzman olan aileye kredi vermiyorsanız kim çekecek bu krediyi.

VakıfBank Logo
VakıfBank30 Mart 10:15

Benzer Şikayetler

profile
229
1 gün önce

VakıfBank Bankomat Kart Evime Getirmiyorlar

Manyetik Bozukluktan dolayı yeni bankomat kartı siparişi verdim ve şubeye geldi. Eve getirmeleri gerekirken benim şubeye gitmem çok saçma, ayrıca gidemiyorum. Kardeşimi göndermek zorunda kalacağım. Kendisi gidip alabilir mi benim yerime? Yaşım 16, kimliğimi ona verirsem gidip alabilir mi?

profile
281
4 gün önce

VakıfBank Mobil Hesap Açılışı

VakıfBank mobil üzerinden yapmış olduğum kimlik belgeli başvuruda işlemim kurye adımında iken tarafıma herhangi bir ziyaret ve belge teslimi yapılmadan sözde gelip yerimde bulamamışlar gibi SMS atmışlar. Haftalardır kuryenin gelmesini ve hesabımın açılmasını bekliyorum.!

profile
140
3 hafta önce

VakıfBank Bir Şeye Yaramayan Sonuçsuz Uygulama

Para gönderme limitini artırmak için kimlik kartını okutmak gerekiyor diyor. O yazılı yapan VakıfBank'ın yazılımcı şahısları siz kendiniz kimlik kartınızı okutabildiniz mi? Yoksa insanlar 30 kez olması için uğraşsın, vakitlerini boşa harcasınlar, sinir olsunlar diye mi öyle bir şey yaptınız.

profile
299
3 hafta önce

VakıfBank Banka Kartı Şikayeti

VakıfBank banka kartıma koydurduğum blokeyi kaldırmak için kimliğimle Beylikdüzü şubeye gittim. Bir saat sıra beklememe rağmen blokeyi kartın çıkarıldığı şubeden ancak ıslak imza ile kaldırabileceğim söylendi. Ondan önce müşteri hizmetleriyle konuştuğumda bana herhangi bir bankadan kaldırabileceğim ...

profile
223
26 Nisan

VakıfBank Şanlıurfa Şubesindeki Engelli Hakları İhlali

25. 04.2023 tarihinde saat 13.30 civarında Şanlıurfa VakıfBank emniyet caddesindeki şubeye gittim. Dışarıda çok fazla sıra bulunuyordu. Engelli kimliğimi güvenlik görevlisine göstererek öncelik tanıyabilir misiniz diye sordum. Başını hayır anlamında salladı. Ben de o kadar sıra bekleyemediğim için e...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .