VakıfBank Tarafından İhtiyaç Kredisi Verilmedi

Kadrie Kadrie4 hafta önce

Pandemi döneminde aralık sonuna kadar kullanabileceğimi belirttikleri; düşük faiz oranıyla alabileceğim kredinin, bankanın yıl içinde çağrı merkezi ile en az 5 kez yıl sonunda alabileceğimi belirttikleri kredimi alamıyorum. Banka tebliğ oluşturup bu hakkımın temmuz ayına kadar geçerli olduğunu belirtmiş fakat bana ne bir bildirim ne de bir bilgi geldi. Bankanın kafasına göre tebliğ oluşturup '2020 sonuna kadar hakkınız geçerli' diyen tüm çalışanlarından da ayrıca şikayetçiyim. 

Gerekirse tüm çağrılar dinlensin. Daha 1 ay önce görüştüğüm çağrı merkezi çalışanı; bankaya gidip hesap açtırıp 0.49 faiz oranındaki kredinizi alabilirsiniz bilgisini verdi. Devlet bankası olmanız kafanıza göre iş etiğini ve hukukunu bozacak kararlar almanızı sağlamamalı. VakıfBank'ın tüm çağrılarımı dinleyip bana dönüş yapmasını bekliyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Kadrie 4 hafta önce

Müşteri no: 445011463706

VakıfBank Logo VakıfBank 4 hafta önce

Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuzda T.C. Kimlik Numarası, Vakıfbank Müşteri Numarası vb. gibi bilgiler paylaşılmadığından bilgilerinize ulaşılamamıştır. Hedef sorular kısmındaki bilgilerinizi güncellemeniz halinde başvurunuz incelemeye alınacaktır. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

profile-icon Kadrie 4 hafta önce

VakıfBank'tan 21 ve 30 Nisan'da gelen SMS bilgilendirmesidir.

np_image1 Ekli Görsel Var
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler