19 Şubat 2018
Yorum Yap
#10149418

VakıfBank Takip Tahsilat Ücreti Alıyor

VakıfBank maaş müşterisiyim, maaşımda başka bir yere borcumdan dolayı icra kesintisi bulunmaktadır. Maaşımın dörtte biri buraya kesilmektedir. Ayrıca VakıfBank'a da takipli borcum bulunmaktadır. Bu takipli borcumu bu zamana kadar ödeme imkanım olmamıştır. 15 Şubat 2018 günü kurumumun icra kesintisini yaptıktan sonra maaş olarak tarafıma yatırılmış olan geçimimi sağlamam gereken miktardan VakıfBank tarafından tekrar dörtte bir oranında "takip tahsilat ücreti" altında ayrıca 890.35 TL kesinti yapılmıştır. Bu paranın maaşımda zaten var olan icra kesintisinden sonra tekrar kesilmesinden dolayı bu paranın tarafıma iade edilmesini istiyorum. Aksi durumda yasal yollara başvuracağım.

Yılmaz Yılmaz 546 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Yılmaz'ın Teşekkür Mesajı21 Şubat 2018

    Sorunumun çözümünde yardımcı olan personele ve VakıfBank'a teşekkür ederim

  • Yılmaz21 Şubat 2018

    Bu konuyla ilgili sorunumuz Konya VakıfBank Nalçacı Şubesi ilgili personeli tarafından çözüldü. Sorunumuz çözümünde yardımcı olan tüm personellere teşekkür ederim.

  • VakıfBank Temsilcisi20 Şubat 2018

    Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz 2054277 numaralı kayıt ile Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra Bankamıza kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki Bize Ulaşın bölümünden veya 0850 222 0 724 Çağrı Merkezimizden de iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler