16 Mayıs 2013 #1802696

Vakıfbank Taciz Boyutuna Gelen Sms'ler

Vakıfbank'tan günde 4 mesaj almaktan bıktım ve Telefon şubesini aradım kartınızı kapatırsanız mesajlar gelmez dendi ancak kartımı kapatmama rağmen hatta dilekçemde telefonumun sistemden de silinmesini talep etmeme rağmen mesajlar gelmeye devam ediyor. Telefon bankacılığınız biz birşey yapamıyor diyorlar bankaya gittiğimde ise bizim yapacağımız birşey yok biz sistemden silemeyiz diyorlar.


Bu eylemleriniz haksız rekabet teşkil etmektedir TTK MD 55/8:Müşterinin karar verme özgürlüğünü özellikle saldırgan satış yöntemleri ile sınırlamak maddesinde de bu tarz eylemlerin haksız rekabet teşkil ettiğini açıkça yazmaktadır. Bu maddeye rağmen telefonumu sistemlerinden silmiyorlar.

Cüneyt 46 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, mail adresine cevabımız gönderilmiştir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 444 0724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bildiriminizin sonucunu belirtmiş olduğunuz mail adresinden kontrol edebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 444 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön