Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

VakıfBank Şubelerindeki Sıra Sistemi

profile
12 Mayıs
202

VakıfBank şubelerindeki sıra sistemi son derece kötü. En son gelen saatlerce bekleyenlerin önüne geçiyor ve sorduğumuzda da sistemden kaynaklı diye dalga geçer gibi cevap veriyorlar. Emin olun bu sadece VakıfBank ve Denizbank ®'ta böyle. İnsanların bolca bedduasını alıyorsunuz.

VakıfBank Logo
12 Mayıs 12:36

Benzer Şikayetler

1

Banka Çalışanları İşini Yapmayıp Bekletiyor. VakıfBank Kampüs

profile
4 gün önce
221

VakıfBank kampüs şubesine açılış saatine gittim, ilk sırayı alanlardanım. Buna rağmen 1 saat sıra bekledim. Görevliler beklemenize rağmen işlemi almıyorlar. Çay içip boş duruyorlar. Boşuna bekledim. Ayrıca yanlış bilgi verdikleri için boşuna gelmiş oldum.

1

VakıfBank Kampanya Mağdurluğu Yaşıyorum

profile
5 gün önce
364

01.09.2023 ile 30.09.2023 tarihleri arasında 100 ile 30000 arası yapılan peşin harcamalara yapılan peşine 3 taksit kampanyasına istinaden 14.09.2023 tarihinde yapmış olduğum 20000 peşin harcama kriterlerine uymasına rağmen sektör uymuyor diyerek taksit yapılmamıştır. Sektör olarak yapmış olduğunuz k...

VakıfBank Kampanya Mağdurluğu Yaşıyorum
VakıfBank Kampanya Mağdurluğu Yaşıyorum

VakıfBank Sıra Bekletme Durumu!

profile
1 hafta önce
174

VakıfBank Elazığ Merkez şubesinde yurt dışından gelen paramı çekmek için yaklaşık olarak bir saattir bekliyorum. Gişeler eksik çalışıyor. İnsanları bekletmek çok mu hoşunuza gidiyor. Neden çalışanlarınız eksik anlamakta güçlük çekiyorum. Lütfen insanları bekletip mağdur etmeyin.

VakıfBank Fahiş Fiyat İstenmesi

profile
1 hafta önce
205

Adana Barajyolu şubesinde hesap açmak istedim. Böyle bir şey yok bankada 3 kişi olmasına rağmen 1 saat sıra bekledik bir de üstüne üstelik çalışanların kaba ve ilgilenmez davranışları beni benden aldı. Adana Kurttepe şubesinde hesap açılma ücreti 164 lira istendi Barajyolu şubesinde 680 lira istendi

VakıfBank Kart Aidatı İadesi

profile
2 hafta önce
266

2 Eylül'de ekstre yansıttığınız yıllık kart bedelini iptalini istiyorum. Kiminde iptal ediyorsunuz. Kiminde etmiyorsunuz. Bende edilmeyenler tarafındanım. Sizinle olan her türlü alışverişimi sırasıyla iptal edeceğim, yani insanları nasıl mağdur ediyorsunuz?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
VakıfBank Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 5 dk 31 sn
Benzer Şikayet Yaz