01 Şubat 2014 #2269445

Vakıfbank Şube Personeli Ödeme İşleminde Ekstra Ücret Talep Ediyor

Ankara Bilkent şubeden kullandığım kredi taksitini ocak ayında Kızılay Türk-İş binasında bulunan şubenizden ödemesini yaptım ve ücret talep edilmedi. Bugün ise Ankara Batıkent şube 3 no'lu gişeden aynı işlemi yapmak istediğimde vezne personeli işlem ücretinin 5 TL olduğunu söylemiştir.


Şubelerden farklı ücret talep edilmesi hakkında bilgi almak istiyorum. Ayrıca internet bankacılığı şifresi almak istediğimde şubeye gidip sözleşme imzalamam gerektiği uyarısını görmekteyim. Kredi kullanırken imzaladığım sözleşmeler de bu uygulama yok mu? Teknolojinin tavan yaptığı çağımızda müşterisini şifre almak için şubeye yönlendiren bankacılık sistemi hakkında bilgi talep ediyorum.

Murat 106 Okunma

Cevaplar

  • Murat06 Şubat 2014

    5 gün geçmesine rağmen en ufak bir bilgilendirme yapılmadı kalite standartları bu olsa gerek :)

  • VakıfBank Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön