08 Kasım
#12927845

VakıfBank Sözünle Kazan Kampanyası!

VakıfBank'ın düzenlediği "sözünle kazan" kampanyasına katıldığım kredi kartıma bağlı olan sanal kartım ile yaptığım harcamaları kampanya kapsamında saymamaktadır. Bu nedenle harcama sözünü yerine getirmediğimi iddia etmektedir. Söz konusu hatanın giderilmesini talep ediyorum.

Harun Harun 534 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Harun3 g

    Sanal kart ile yapılan harcamaların kampanya kapsamında olmadığını bildirdiler bugün. Ancak şöyle bir şey var: Sanal kart ile yaptığım harcamalar için ayrı bir ekstre gönderilmiyor. Bütün harcamalarım asıl kartımın ekstresinde görünüyor ve harcama sözü verdiğim tutarı fazlasıyla geçiyor. Güvenliğimiz için sanal kart oluşturup internet alışverişi yapıyoruz ve kampanyadan faydalanamıyoruz. Sonra VakıfBank kampanya yaptı oluyor. Anlaşılan VakıfBank, hackerları da düşünüyor, onlar da nasiplensin istiyor.

  • VakıfBank Temsilcisi08 Kasım

    Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

Ziyaretçi Yorumları