01 Ekim 2014

Vakıfbank Söz Vermesine Rağmen Hesap İşletim Ücreti Kesmiş

Geçmişe yönelik hesap ekstremi incelediğimde Vakıfbank'ın hesabımdan tam 48.85 TL kestiğini gördüm. Ben bu kartı yaklaşık 1 senedir kullanıyordum. 27/08/2014 Tarihli zamanda hesabımdan toplu olarak hesap işletim ücreti kesilmiş. Üstelik söz vermelerine rağmen.Ben bu kartı alırken öğrenci olduğumdan dolayı hiçbir işlem ücreti kesilmeyeceğini beyan etmişlerdi.


Bende buna güvenip almıştım. Şimdi neymişte kanunlar değişmiş, iyi de değişen kanunlar beni neden bağlıyor?.Üniversite öğrencisi olduğumdan dolayı hiçbir işlem ücreti alınmayacaktı.Bu paranın kartıma iadesini istiyorum aksi halde Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım.

Sinan 311 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi01 Ekim 2014

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön