Deprem destek listelerine hızlı erişin!
VakıfBank ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

VakıfBank Sorunlu ATM İşlemi

839
Feridun
Feridun 28 Kasım 2022 21:22

Merhaba, VakıfBank hesabıma Ziraat Bankası ATM ®'sinden 2700 lira yatırmak isterken ATM parayı aldı hesaba geçirmedi ATM arızası oluştu o sırada. Vakıf bankasına sorunu bildirdim işlem kaydımı aldılar ama neredeyse 1 ay olacak hala paramı yatırmıyorlar. Başka ATM'den olduğu için işlem uzun sürer gibi gerekçelerle oyalıyorlar. Ortak ATM şartlarını bilemem bankaların bildiğim şey bir banka hangi hakla benim parama bir aydır el koyar.

VakıfBank Logo
VakıfBank28 Kasım 2022 21:30
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
155
1 hafta önce

VakıfBank Gişede Bir Kişi Var!

VakıfBank Fatih şubesinde gişede bir kişi çalışıyor. Sıra çok yavaş ilerliyor. Çok fazla bekleyen var. Neden 3 gişeden sadece 1 tanesi çalışıyor? Bu kadar insanın suçu nedir? Kapanma süresi geldiğinde sıranız gelmezse banka öğle tatiline girer diyor güvenlik görevlisi.

profile
643
1 hafta önce

VakıfBank Gaziantep Binevler Şubesi İlgisiz

Gaziantep binevler şubesinde 1buçuk saat bekledim ama herhangi bir işlem yapamadım çünkü o kadar ilgisizlerki 1 buçuk saat sıra gelmedi sorduğumda bekleyin dediler. İşe gideceğim için çıktım böyle saçma bir şey yok 1 buçukta bankanın önünde sıra bekledim ama 3 e kadar bir işlem yapamadım. Şikayetçiy...

profile
269
1 hafta önce

VakıfBank 1 Kuruşluk İcra Sıkıntısı

VakıfBank çok büyük ve zahmetli bir çalışma ile bana 2022 ocak ayında 0.01 TL lik yani 1 kuruşluk icra dosyası açmış. Bende tesadüfen e devlet'ten baktığımda öğrendim. Banka şubesinde yaklaşık 2 saat bekledim sinirlenip çıktım. Sonraki gün yine banka şubesine gidip sıra aldım ve sonunda sıram geldi....

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Taha
Taha
 

Aynı şeyi ben de yaşadım. Halen bilgi alamadım. Benim anladığım kadarıyla bu durum ve yasayla alakalı yetersiz eleman ve fazla bürokrasi var. Kesinlikle kanunu değişmeli.