02 Eylül 2015 #3626958

Vakıfbank Sorun Çözelim!

Vakıfbank'a ait Sorun Çözelim bölümüne Temmuz 2015 ayında yaptığım müracaatlarda alakasız cevaplar aldım. Ağustos 2015 ayında yaptığım müracaatlara ise hiç cevap alamadım. Vakıfbank'ın müşterilerine değer vermediğini düşünmekteyim.

Necmi 263 Okunma

Cevaplar

 • Necmi23 Eylül 2015

  Aradan 20 gün geçmesine rağmen alakasız (yalan) verilen cevaplar haricinde (yazacak çok görüşme var, aMA bu bankaya değmez.) gelişme yok. Müşterisine değer vermeyen bu banka ile çalışmayı (mecburi konular, maaş vb.) asgariye indireceğim.

 • Necmi07 Eylül 2015

  Bankadan şu ana kadar cep telefonuma 1 adet mesaj gelmiştir. Mesajda "Taleplerinize istinaden Bankomat kart yenileme ve faiz hesapları konuları hakkında şubeniz tarafından detaylı bilgi verildiği tespit edilmiştir. " yalanı yer almaktadır. Burada ilk şikayetimi yaparken yazdığım gibi "Vakıfbank'a ait Sorun Çözelim bölümüne Temmuz 2015 ayında yaptığım müracaatlarda alakasız cevaplar aldım. Ağustos 2015 ayında yaptığım müracaatlara ise hiç cevap alamadım. Vakıfbank'ın müşterilerine değer vermediğini düşünmekteyim. " ben bu banka ile kurumumun ve OYAK'ın yaptığı anlaşmalar nedeniyle çalışma mecburiyetindeyim. yoksa önünden bile geçmezdim.

 • Necmi04 Eylül 2015

  Sayın Şikayetvar Yetkilileri; Ben size bu gün Saat: 14,56'da "Sayın şikayetim var yetkilileri, lütfen yazdığım diğer mesajlarımı da yayınlayınız ve bu mesajları da Vakıfbank'a iletiniz. Teşekkürler. " mesajı yazıyorum, siz Saat: 15,51'de "şikayetçi olduğunuz firmanın, süreci olumlu sonuçlandırdığını düşünüyorsanız, lütfen teşekkür mesajı yazınız. " mesajı gönderiyorsunuz. Lütfen bizlerden gelen mesajları dikkate alınız. Bırakın teşekkürü şikayetim arttı.

 • Necmi04 Eylül 2015

  Sayın şikayetim var yetkilileri, lütfen yazdığım diğer mesajlarımı da yayınlayınız ve bu mesajları da Vakıfbank'a iletiniz. Teşeşkkürler.

 • Necmi02 Eylül 2015

  Ben "Sorun Çözelim" bölümüne yazdım, çağrı merkezini aradım, cevap alamadım diyorum. Banka ise "Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. " diyerek, cevap alamadığım kanalları bana yol olarak gösteriyor. Cep telefonuma gelen (şubeden detaylı bilgi verildiği yalanı) haricinde hala bir cevap yok. İnsaf.

 • Necmi02 Eylül 2015

  12.08.2015 tarihinde yaptığım 2. müracaatta ise bankomat kartı talebi esnasında fb., gs. Ve BJK. Kartlarından birini tercih etme mecburiyetinde bırakıldığımı, (Şube personeli "ekranda sadece bunlar çıkıyor, başka seçenek, dolayısıyla bizim yapabileceğimiz bir şey yok. " diyor) Neden sadece bunları seçmek zorunda olduğumu soruyorum ve cevap alamıyorum. Müşterinize şube tarafından detaylı bilgi verilmiştir diye yalan mesaj atacağınıza, zahmet edip sorulara e-mail yolu ile cevap veriniz.

 • Necmi02 Eylül 2015

  Bu günkü mesajda şube detaylı bilgi verdi ya daha ne istiyorsun diye bana kızıyor. Varsayalım ben yalan söylüyorum, sorun çözelim bölümünden bir soru sormuşum, cevap vermek yerine, neredeyse azar işitiyoruz. İnsaf.

 • Necmi02 Eylül 2015

  12.08.2015 tarihinde ise 2 müracaatta bulundum. Birincisinde maaş anlaşmalı müşteri olduğumu, gerek kurum maaş anlaşmasından, gerekse maaş aldığım şubeden, yeni açtırmış olduğum hesaplar için, hesap işletim ücreti vb. Ücret ödeyip ödemeyeceğimi öğrenemediğimi yazarak bilgi istedim. Dün akşamda müşteri hizmetlerini arayarak cevap verilmediğini söyledim. Bu gün Vakıfbank'tan öyle bir mesaj aldım ki gözlerime inanamadım. Aldığım mesaj "Taleplerinize istinaden Bankomat kart yenileme ve faiz hesapları konuları hakkında şubeniz tarafından detaylı bilgi verildiği tespit edilmiştir. " deniyor. Ben şubenizden kesin bilgi edinemedim diyorum

 • Necmi02 Eylül 2015

  Hesap Ekstresinin e-posta ile geç gönderilmesi eleştirime "Bankamıza iletmiş olduğunuz talebiniz incelenmiştir. Ekstre bilgileriniz kontrol edilmiş olup 06.05.2015 22:37:32, 06.06.2015 15:43:42 ve 06.07.2015 13:40:25 tarihlerinde kayıtlı e-mail adresine ekstreleriniz gönderilmiştir. Tarafınıza ulaşmayan ulaşmayan ekstreler için posta kutusu/önemsiz posta hanesini kontrol edebilirsiniz. Bankamız tarafından ekstrelerimiz kesildikten bir gün sonra müşterilerimize yönlendirilmektedir. " cevabı verildi. Yani kendi e-maillerinde 6 gün geç gönderdiklerini yazdılar, hem de " bir gün sonra yönlendirilmektedir" cevabı verildi. Alakasız değil mi?

 • Necmi02 Eylül 2015

  Temmuz 2015 ayında yaptığım müracaatlarda, hesap ekstresi içeriği ile ilgili soruma cevap vermeye tenezül bile etmediler.

 • VakıfBank Temsilcisi02 Eylül 2015

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön