09 Ekim
#12755458

VakıfBank SMS Ücreti İadesi

Çalıştığım kurum maaş için VakıfBank ile anlaşmış olduğundan 4/9/2019 tarihinde hesap açıldı bize Bankomat kartı verdiler kartın verildiği zarfta 5724'e mesaj atarak şifremizi alabileceğimiz yazıyordu. Bende orada yazan örneğe bakarak mesaj attım, şifre gelmeyince birkaç kez yeniden denedim yine cevap gelmeyince şubeye gittim kartın gün içinde aktif olacağı söylendi, buna istinaden hemen her gün SMS yolladım. Bugün beşinci gün oldu telefon faturama bakınca 14 TL SMS ücreti gördüm operatörümü arayıp sorduğumda bu ücretin VakıfBank tarafından alındığını söylediler. Vermediğiniz şifreye 14 TL neden alıyorsunuz? Bari en azından kartınız aktif değil falan gibi bir karşılık verseydiniz. Lütfen bu SMS ücretlerini iptal edin.

Mehmet Mehmet 393 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mehmet4 g

    VakıfBank mail ile biz ücretlendirme yapmıyoruz diye bilgi verdi. Tekrar operatörle görüştüm bana bankanız alıyor bizim böyle bir ücretlendirme yapmamız söz konusu değil dediler.

  • VakıfBank Temsilcisi09 Ekim

    Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

Ziyaretçi Yorumları