18 Eylül
Yorum Yap
#10919222

VakıfBank Sarı Panjur Sigorta Poliçe Kesintisi

2017 yılında VakıfBank'tan kullandığım konut kredisi taksitim her ay aksamadan otomatik ödeme talimatıyla yüklü miktarda ödenmekte. Ancak bu ay, daha önce tarafıma verilen ödeme cetvelinde görünmemesine rağmen fazladan para kesildi. Kesintinin sebebi ise, böyle bir talimatım olmamakla beraber, her yıl kesilen ve kesilecek olan Sarı Panjur Sigorta poliçesiymiş. Banka, onayım olmadan ve zorunlu olmayan bir sigortayı benim adım neden başlatır?


Sonuç olarak kredi kullandığım şubeyle iletişime geçmem söylendi ancak başka bir şehirde olduğumdan sadece telefon yoluyla iletişime geçebilirim ama ulaşmak mümkün değil telefonlara bakılmıyor. Yıllarca çalıştığım ve hala çalışmakta olduğum VakıfBank'tan bu mağduriyetimin bir an önce giderilip, sigorta poliçelerinin iptalini ve kesintilerin tarafıma iadesini istiyorum.

Eyüp 1.040 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi18 Eylül

    Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, Twitter @VakifBankDestek hesabımızdan, Facebook VakifBank sayfamızdan veya 0850 222 0 724 Çağrı Merkezimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler