22 Ocak #10048998

VakıfBank Sarı Panjur Poliçesi Adı Altında Tarafıma Bilgi Verilmeden Başlatılan Poliçe

VakıfBank Ankara Caddesi İzmir şubesinden 24.01.2017 tarihinde konut kredisi kullandım. Sadece zorunlu deprem sigortasını şubeden yaptık. Borcumun ikinci yılında, deprem sigortası poliçe yenilenme tarihi geldiğinde, Sarı Panjur poliçesi adı altında tarafıma bilgi verilmeden başlatılan ve 22.01.2018 tarihinde onayım alınmadan gelen mesajla poliçe yenilenip tarafıma ödettirilmiştir.


Bana sorulmadan ve onayım alınmadan yapılan bu sigorta işleminin iptalini rica ederim ve alınan ücretlerin iadesini talep ediyorum. Aksi takdirde alacağımın faiziyle birlikte tahsili için her türlü mahkeme masrafları ve avukatlık ücretlerini bankanızdan tahsil etmek üzere yasal yollara başvuracağımı bildiririm.

Erol 735 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi23 Ocak

    Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz 2007087 numaralı kayıt ile Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra Bankamıza kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki Bize Ulaşın bölümünden veya 0850 222 0 724 Çağrı Merkezimizden de iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön