02 Aralık
#13107206

VakıfBank Sarı Panjur Konut Paket Sigortası

3,5 yıl önce VakıfBank'tan kredi çekerek bir ev aldım. 3 yıldır Sarı Panjur konut paket sigortası adı altında onayım alınmadan para kesiliyor. 08.08.2019 tarihinde bulunduğum bölgede 6.0 şiddetinde deprem oldu. Evimde ve eşyalarında hasarlar meydana geldi. Sarı Panjur konut paket sigortam olması sebebiyle çağrı açtım.


Exper geldi incelemeler yaptı ve gitti. Bu tarihe kadar olumlu ya da olumsuz hiçbir dönüş olmadı. Ben sigortayı neden yaptırıyorum? 3 yıldır sorgusuz sualsiz yenileniyor. Benim böyle bir günümde hiçbir işe yaramayan sigorta ile ne işim var? En kısa sürede cevap bekliyorum. Ne hikmetse web sitesinden talep kabul edilmiyor.

Şükrü Şükrü 769 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi03 Aralık

    Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

Ziyaretçi Yorumları