23 Nisan 2013

Vakıfbank Reklam Yapıyor Ama Kredi Vermiyor!

Şahsım için 22. 04. 2013 tarihinde Vakıfbank İstanbul-Sefaköy merkez şubesinden Bireysel İhtiyaç Kredisi için başvurdum. Müşteri temsilcisi zaten daha sicilimize bakmadan başta bize kredi verilmeyeceğini söyledi.


Ben yinede başvurdum ama şubedeki temsilci akşama doğru beni arayıp "2008 yılından itibaren SGK bilgilerimin olmadığından dolayı merkez kredinizi onaylamadı" diyerek kestirip attı. Ben kendisine 2013 yılı dahil olmak üzere 9 senelik hizmet dökümü getireceğimi söyledim ama aynı temsilci " Gerek yok krediniz onaylanmaz zaten " dedi ve teli kapattı.

Arzu 46 Okunma

Cevaplar

  • Arzu06 Mayıs 2013

    Görüldüğü gibi batı kafasıyla reklam yapıp, şark kafasıyla işletme mantığı bu. 23.04.2013 tarihinde lütuf edip bana cevap verdiler. Ama bugün 06.05.2013 ve halen SORUN ÇÖZELİM ekibi mesaiye başlayıp bana cevap verecekler. Sizlere tavsiyem VAKIFBANK'tan uzak durun.

  • Arzu25 Nisan 2013

    Sayın : Vakıfbank Yetkilisi Bana sms solu ile bildirimde bulundunuz teşekkürler. Ben şubeye kefil bile gösterebileceğimi söylemem rağmen, Bağkur hizmet dökümümü getireceğimi söylememe rağmen ısrarla kredi verilmedi. Benim merak ettiğim; bankacılık sicili temiz, aylık belgelenir geliri kredi şartlarına uygun, bankalarla sıkıntısı veya problemi olmayan birisine neden kredi verilmez?

  • VakıfBank Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön