16 Mayıs 2013 #1800617

Vakıfbank Rahmetli Babamın Kredi Çekerken Yapılan Sigorta Ücretini Ödemiyorlar!

Rahmetli Babam 2 yıl önce 3 yıllık kredi çekti kredi çekerken ölümsel vede yaşamsal olarak %100 sigorta yapıldı vede çektiği krediden 2500 tl para kesildi. Babam 22 ay ödeme yaptı vede rahmetli oldu. Şimdi bize 12000 tl yerine 3600 tl ödeme yapmak isteniyor ve bizde bunu kabul etmeyeceğiz, tüketici mahkemesine vereceğiz vede bunu biz araştırdık sigorta şirketlerindeki yakın tanıdıklarımızın aracılığı ile bunun tamamen yanıltmaca olduğunu söylendi.


Avukatla da görüştük bilgileri sunduk ve bize verilen cevap bankadaki memurların bir oyunu olduğunu duyduk ve siz bankadaki bu olaylarla dönen olayları sizle paylaşmak istedim.

Muazzez 78 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 444 0724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 444 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön