11 Nisan 2013 #1738262

Vakıfbank Promosyon Ödemesi Yapılmadı!

Bir kumu kurumunda memur olarak görev yapmaktayım. ocak 2013'te kurumum maaş hesabı sözleşmesini Gaziantep Vakıfbank şubesi ile yaptı. Kurum ile banka arasında yapılan anlaşmaya göre banka promosyonlarını yatırması gerekirken 3 aydır herhangi bir ödeme yapılmamıştır. Yani kısaca onlarca kişinin her ay maaşı bu bankaya yatırılıp bu banka da bu maaşlardan gelir elde etmesine rağmen, bize düşen pay tarafımıza verilmemiştir.


Defalarca yazılı/sözlü/telefon ile müracaat etmemize rağmen değişen bir şey olmamıştır aksine hal ve tavırları da kötüleşmiştir.


Biz anlaşma şartlarına (sözlerine) uyup bizim promosyonlarımızı ödemelerini bekliyoruz. Aksi halde yasal yollara başvurulacaktır.

Ekrem 126 Okunma

Cevaplar

  • Ekrem20 Nisan 2013

    hala banka bana donup gecerlı bır sebep soylememiştir

  • Ekrem15 Nisan 2013

    BU EN KISA SÜRE KAÇ GÜN ACABA HALA BANA GERİ DÖLMEDİ VE HERHANGİ BİR İLGİLİ İLE MUHATAP EDİLMEDİM BOYLE DĞERLİ BİR BANKANIN BU KADAR AĞIR KALMASI HİÇ Mİ HİÇ HOŞ DEĞİL BİZİM GUVENIMIZİ IYICE SARSIYOR

  • VakıfBank Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön