05 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10631638

VakıfBank Poliçe İptali Yapmıyor!

267455*** numaralı tamamlayıcı sağlık poliçemin acil iptalini istiyorum. Bankayı arıyorum iptal etmiyor, sigorta şirketi bankanızla görüşmeniz gerekiyor diyor. Kredinin onaylanması için zorunluymuş, sonradan öğrendim böyle bir zorunluluk yok. Sağlık sigortasının zorunlu olduğu nerede görülmüş?


BDDK üzerinden yaptığım şikayete istinaden gelen cevap, imzalamışsınız iptal edemiyoruz. Ben de sigortacıyım, bu tür sağlık poliçelerinde zorunluluk yok olamazda. Eğer iptal etmiyorsanız, imzaladığım sözleşmede maddesini gösterin. Şu maddeye istinaden poliçenizi iptal etmiyoruz diyebiliyorsanız, kabulüm ama imzaladığım sözleşmede böyle bir madde de yok! Oradan oraya yönlendiriliyorum, ortada sonuç yok. Mağduriyetimin acil olarak giderilmesini istiyorum.

Sinan Sinan 841 Okunma

Cevaplar

  • Sinan05 Temmuz 2018

    Merhaba, her yolu denedim fakat basma kalıp cevaplar veriyorsunuz. Bana net cevap gerekiyor. Bddk üzerinden 2 defa şikayet gönderdim. Takip ederseniz. Bana basma kalıp değil net cevaplar verin. Madde gösterin, bu maddeye istinaden iptal edemezsiniz deyin mesela. Sorunumu çözmediğiniz her gün bıkmadan şikayetlerime bulduğum her mecradan devam edeceğim. Bddk üzerinden yaptığım şikayetlere buradan veya bddk üzerinden madde göstererek cevap verin. Sorun çözelim diye imza koymuşsunuz, bütün şikayetlere kopyala yapıştır yaparak cevap veriyorsunuz!

  • VakıfBank Temsilcisi05 Temmuz 2018

    Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, Twitter @VakifBankDestek hesabımızdan, Facebook VakifBank sayfamızdan veya 0850 222 0 724 Çağrı Merkezimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler