16 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10795693

VakıfBank Personelleri Tarafından Mağdur Edildim!

VakıfBank İskenderun Adliyesi şubesinden arandım ve kredi kartımın ödemesinin gecikmesi sebebi ile ne zaman ödemeye yapacağım soruldu. 15/08/2018 tarihinde kredi kartımı yapılandıracağımı söylememe rağmen, kredi kartımın ödemesi geciktiği bahanesiyle bilgim dışında ve yasa dışı olarak hesabıma bloke konuldu ve kredi kartımı yapılandırmadan blokeyi kaldırmayacaklarını söylediler. Kredi kartımı yapılandırmaya gittiğimde bu sefer hesabımın blokeli olduğundan kredi kartımı yapılandıramayacaklarını söylediler:) Adıma yeni hesap açıp kredi kartımı yapılandırdılar fakat hesabımdaki bloke kaldırılmadı.


Günlerce uğraştıktan sonra hesabımdaki blokeyi kaldırttım fakat bu sefer de kredi kartımı yapılandırdığım için kredili mevduat hesabımın iptal olduğunu içindeki bakiyenin iptal olduğunu ve kullanamayacağımı ayrıca KMH hesabım sıfırlanana kadar maaş alamayacağımı söyledir. Kıssadan hisse bu komediye neden olan VakıfBank çalışanları hakkında idari disiplin soruşturulması başlatılmasını ve KMH hesabımdaki blokenin kaldırılarak eski limitimden harcama yapmaya devam etmek istediğimi, VakıfBank çalışanlarının egosu ben yaptım olduculuğu ve yasa tanımazlığı yüzünden maaşımdan tek kuruş elime geçmediğini ve bu durumun en kısa sürede düzeltilmesini talep ederim.

Uğur Uğur 5.279 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi16 Ağustos 2018

    Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, Twitter @VakifBankDestek hesabımızdan, Facebook VakifBank sayfamızdan veya 0850 222 0 724 Çağrı Merkezimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler