03 Nisan 2013 #1722065

Vakıfbank Personel Hatası!

Like karta internetten başvurdum, beni aramaları gecikince bugün bankaya kart başvurusu yapmak için gittim, o sırada Vakıfbank'tan aradılar. Başvurumu şubeden yapacağımı belirttim. Bir yere mail atmamı istedi. Ben şubeden başvuru yapacağımı yineledim hatta sorun çözülsün diye telefonu işlemimi yapan personele verdim. Şimdi başvurumu kontrol ettim. ''Yapılan inceleme sonucu kredi kartı başvurunuz uygun bulunmamıştır'' yazıyor.


Ben oradaki başvuruyu iptal edin, ben şubeden başvurumu yapıyorum dedim ama o onaylamamayı seçmiş. Telefondaki personel hata yapmıştır ve bu benim kredi sicil notuma yansıyacaktır. Hatanın düzeltilmesini ve kart başvurumun yeniden incelenmesini talep ediyorum.

Özgün 112 Okunma

Cevaplar

  • Özgün20 Nisan 2013

    Başvurum hala onaylanmadı, bugün Vakıfbank'ın internet sitesinden şikayet kaydı yaptım, banka çözüm üretebilecek mi buradan paylaşacağım.

  • Özgün04 Nisan 2013

    Bize iletmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak, başvurunuz iptal edilmiş olup, şubemizden öğrenci belgeniz ile Like Card başvurunuzu yapabilirsiniz. BANA BU MESAJI ATMIŞLAR. BEN ZATEN 02.04.2013'TE ŞUBEDEN BAŞVURU YAPTIM ONUN ONAYLANMASINI İSTİYORUM.

  • VakıfBank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön