04 Mayıs 2013 #1778207

Vakıfbank Parama El Koydular!

Söz konusu banka üniversitemiz ile anlaşarak tüm öğrenci ve personele kampüs kart adı altında kredi kartı dağıtmıştır. Bu karta yüklenen kredi miktarınca merkezi kafeteryanın yemekhanesinde yemek yiyebiliyoruz. Her şey çok normal. Anormal durum 03. 04. 2013 tarihinde üst üste 3 defa başarısız kredi yükleme işlemi yaptım. Sonra da vazgeçtim. Ama başarısız olan kartıma yüklenmeyen o bakiyeler bana borç olarak yansıtıldı.


İtiraz ettim, dilekçe yazdım, başvuruda bulundum. Çalıştığım maaşımı aldığım banka benim parama iade etmedi. Karşımda muhatap olacak kimse yok. Müşteri hizmetleri yüklemeyi yaptığınız yere başvurun diyor, yükleme yaptığım bankamatik vari bir cihaz nasıl başvurayım.

Osman 64 Okunma

Cevaplar

  • Osman06 Mayıs 2013

    Kendi alacağınız olsa, o an itibariyle yasal faizle birlikte işlemi hemen yapıyorsunuz da para benim olunca mı talebi işleme alıp, dosyayı sıraya koyarak, 30-40 gün işlem sürüyor. İtirazım buna çite standarda.

  • VakıfBank Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön