04 Nisan 2014

Vakıfbank Otomatik Ödeme Kampanyasındaki World Puanları Geri Aldı!

Vakıfbank otomatik ödeme talimatı kampanyasına katılarak world kartımdan 3 adet otomatik ödeme talimatı verip, 7/3/2014 tarihinde kampanya kapsamında olan 50TL değerindeki world puan kredi kartıma yüklendi. Puan yüklenmesinden sonra Vakıfbank müşteri hizmetlerini arayarak puanların bir kullanım süresi olup olmadığını sordum ve olmadığı teyidini aldım. Ancak 23/03/2014 tarihinde puanlarım geri alındı.


24/03/2014 tarihinde müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdiğimde 7 gün içinde dönüş yapılacağı bildirildi ancak dönüş yapılmadı. 1 Nisan'da tekrar aradığımda yine bir sonuç alamadım. Kampanya şartlarını bozmadığım halde iade alınan world puanlarımın iadesini talep ediyorum.

Ali 149 Okunma

Cevaplar

  • Ali07 Nisan 2014

    Banka tarafından bu gün tarafıma gönderilen cevabi mail aşağıdaki gibidir: "VakıfBank Worldcard’ınızla katılmış olduğunuz kampanyadan kazanılan puan, kampanya kuralları gereği süreli olarak yüklenmiştir ve süresi içinde kullanılabilir puan türüdür. Kampanya koşullarımızla ilgili bilgilendirmeler SMS ve e-posta gönderilerek , TV reklamlarıyla, gazete ilanlarıyla, www.vakifkart.com.tr adresinde ve 444 0 724 numaralı telefon bankacılığı müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla detaylı olarak müşterilerimize aktarılmaktadır. Kampanya katılım sms gönderildiğinde katılım mesajınıza cevaben iletilen mesajda puan kullanım süresi belirtilmektedir.Süresi içerisinde kullanılmadığından geri alınan puanlar karta tekrar yüklenememektedir." Kampanya detay sayfasında yazmadığı halde, müşteri hizmetleri ile 15/3/2014 tarihinde görüşüp, puanların belirli bir kullanım süresinin olmadığı bilgisi verildiği halde hala süreli olduğunu iddia ediyorlar. Söyleyecek söz bulamıyorum. Bundan sonraki aşamada hakkıımı TBB Hakem Heyeti'nde arayacağım.

  • Ali07 Nisan 2014

    Herhangi bir çözüm sağlanmadı. Sadece mesaj gönderildi. Yapılan herhangi bir işlem yok.

  • VakıfBank Temsilcisi04 Nisan 2014

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön