23 Kasım 2015

Vakıfbank Otokent Şubesi Paramı Vermiyor

21.10.2015 tarihinde İzmir-Vakıfbank Otokent Şubesi ortak ATM'sinden 300 TL para çekmek istedim. ATM, ekranında bir hata oluştuğu ve işlemin yapılmadığı yazarak Halkbank kartımı geri verdi. 2. kez denedim ve yine aynı olay gerçekleşti. Olaydan 5 gün sonra Halkbank hesabımı kontrol ettiğimde fiziken 2 kere çekemediğim 300 TL +300 TL ve 5 tl+5 TL ortak ATM kullanım bedelinin kesildiğini tespit ettim. Söz konusu ATM arızası hakkında adı geçen şubeye dilekçeyle başvurdum. 1 ay beklemem gerektiğini ve kesilen 10 TL'yi veremeyeceklerini söylediler. 1 ayı geçmesine ve 2 kez Kemalpaşa'dan bu şubeye hakkımı aramaya gitmeme rağmen toplam 610 TL hala şahsıma iade edilmedi. Maddi ve manevi mağdurum!

Hüseyin 191 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin03 Aralık 2015

  Bu kanaldan sonuç alamadığım Sayın Vakıfbank yetkilisi, şu andan itibaren konuyla ilgili idari süreç başlamıştır. 1,5 aydır paramı şahsıma iade etmeyip beni mağdur ettiniz. Bu olay tüm müşterilerinize ibret olsun. Allah'tan ben size borçlu değilim. Yoksa 1 haftada kapıma dayanırdınız. Hata veren ATM'lerinize gereken özeni verip insanların paralarını alıkoymamanız temennilerimle.

 • Hüseyin26 Kasım 2015

  Ben Vakıfbank müşterisi değilim. İkincisi, otokent Şubesine gerekli dilekçeli bildirimde bulundum, zahmet edip de orayla irtibata geçerseniz her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Yine olmadı, Şikayetvar.com sitesinde cep numaram mevcut. Lütfen, sırf açılan şikayetlere cevap vermiş olmak için cevap yazmak yerine iletişim kanalını kullanırsanız müşteri memnuniyeti açısından daha etkili bir bankacılık yapmış olursunuz. Şubeniz 1 ayı geçkin süredir haksız yere alıkoyduğu paramı işletmekte. Gerekirse bu konuda savcılığa suç duyurusunda bulunup şahsımı bu kadar maddi ve manevi zarara soktuğunuz için tazminat talebinde bulunacağım. Arıza yapan ATM'niz sebebiyle beni süründürmeye hakkınız yok. Bilginize

 • Hüseyin24 Kasım 2015

  21.10.2015 tarihinde İzmir-Vakıfbank Otokent Şubesi ortak ATM'sinden 300 TL para çekmek istedim. ATM, ekranında bir hata oluştuğu ve işlemin yapılmadığı yazarak Halkbank kartımı geri verdi. 2. kez denedim ve yine aynı olay gerçekleşti. Olaydan 5 gün sonra Halkbank hesabımı kontrol ettiğimde fiziken 2 kere çekemediğim 300 tl+300 TL ve 5 tl+5 TL ortak ATM kullanım bedelinin kesildiğini tespit ettim. Söz konusu ATM arızası hakkında adı geçen şubeye dilekçeyle başvurdum. 1 ay beklemem gerektiğini ve kesilen 10 TL'yi veremeceklerini söylediler. 1 ayı geçmesine ve 2 kez taa Kemalpaşa'dan bu şubeye hakkımı aramaya gitmeme rağmen toplam 610 TL hala şahsıma iade edilmedi. Maddi ve manevi mağdurum!

 • VakıfBank Temsilcisi23 Kasım 2015

  Kaydınız incelenmiş olup, şikayetvar.com dan iletmiş olduğunuz bildirimde, Bankamızla T.C. Kimlik Numarası /Vakıfbank müşteri numarası/ kart numarası vb. gibi bilgiler paylaşılmadığından bilgilerinize ulaşılamamıştır. Bu sebeple kaydınız işleme alınamamıştır. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ve taleplerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizden iletebilirsiniz. VakıfBank

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön