02 Aralık 2014

Vakıfbank Olumsuz Tutum Ve Davranışlar.

Babamızın 3 ay önce çektiği kredi hakkında hayat sigortası için bilgi alınmak istenmiştir. Babamız vefat ettiği için yaklaşık 3 hafta önce aranmasına da rağmen bilgi verilmemiştir. Ve 15 gün dolması gerekiyor denilmiştir.

01. 12.14 tarihinde farklı numaralardan tekrar aranılmış olup S** hanıma görüşülmesi gerektiği bilgisi aktarılmıştır. Santral yönlendirmesine rağmen telefon 3 kere yüzümüze kapanmıştır. Yüzümüze kapanmasına istinaden sema hanıma ulaşılmıştır. Vakıf em** belge istemesine rağmen gereken bilgi bize verilmemiş ve tabiri caizse laf yarışına girilmiştir. Ben ne yapıyım? Ben mi alıyım gibi tavır sergilemiştir. Gereğini yapılmaz ise, takipçisi olacağım.

Yusuf 397 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi02 Aralık 2014

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön