09 Nisan 2015

Vakıfbank Olmayan Su Faturasının 960 TL Eksi Hesabımdan Çekilmesi!

Tekirdağ Büyükşehir olmasından dolayı otomatik ödemede olan su faturası bankayla anlaşması Aralık 2014'de bitmiş ama bankam zahmet edip bana bir mesaj bile göndermemiş. Nisan'da Teski'yle yeniden anlaşan banka, yine bana sormadan su faturası otomatik ödeme talimatına devam etmiş, ya da baştan vermiş. Evime gelen fatura 9 Nisan son ödeme tarihli ve 38 TL. Eksi hesabımdan 1 Nisan'da çekilen 960 TL'ye ait fatura evime gelmemiş.


Bankaya gidiyorum Teski'ye gönderiyor, Teski'ye gidiyorum bankaya gönderiyor. Başka işim kalmadı iki kurumdan birinin ilgisizliği için ben koşturuyorum. Gerçekten ilgilenen olsa, yine tamam. Yanlışlık düzelecek illaki. Peki eksi hesabın faizini banka iade edecek mi?

Lale 280 Okunma

Cevaplar

  • Lale09 Nisan 2015

    Koskoca banka telefon numarasından teyit edemiyor mu yani? Adım yazıyor, sisteminizdeki numarayla isim ve numara eşleşiyorsa benimdir öyle değil mi? Şimdi bunu yazmakla şikayet cevap vermiş mi oluyorsunuz? Telefon niye var o zaman? 10 gündür mağdur ediyorsunuz beni, belki o para bana acil gerekliydi. Sizin hatanız yüzünden günlerdir mağdurum. Kendi paramın peşinde koşturuyorum. Ancak Vakıfbankta olurdu zaten böyle bir komedi. Oldu, gördük hep birlikte. Herkes görsün diye de buraya yazdım.

  • VakıfBank Temsilcisi09 Nisan 2015

    Kaydınız incelenmiş olup, şikayetvar.com dan iletmiş olduğunuz bildirimde, Bankamızla T.C. Kimlik Numarası /Vakıfbank müşteri numarası/ kart numarası vb. gibi bilgiler paylaşılmadığından bilgilerinize ulaşılamamıştır. Bu sebeple kaydınız işleme alınamamıştır. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ve taleplerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizden iletebilirsiniz. VakıfBank

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön