25 Nisan 2013 #1763899

Vakıfbank OGS İptali!

Vakıfbank'tan1 Ogs cihazı aldım, cihazım 31/01/2013 tarihinde hesabımda yeterli bakiye bulunmaması sebebiyle bloke edilmiş ve yapmış olduğum sözleşme de tek taraflı olarak iptal edilmiştir. Bankada tüm iletişim bilgilerimin olmasına rağmen Bu bloke’den ve iptal den
tarafıma hiçbir iletişim yoluyla haber verilmemiştir. Benim bu iptalden hiçbir malumatım olmadığı için Ogs geçişlerinde bulundum ve 600 tl cezalı duruma düştüm.


Cihazım blokeli olduğu için 7 gün içinde ödeme indiriminden de faydalanamadım. Tekrar Vakıfbank'tan depozitosunu ödeyerek yeni Ogs cihazı aldım. Bu konuyla ilgili Vakıfbank sıracevizler şubesini defalarca aradım. Fakat hiçbir yardım alamadım. Zararımın karşılanmasını talep ettim fakat hiçbir olumlu yanıt alamadım.

Barış 678 Okunma

Cevaplar

  • Barış26 Nisan 2013

    Vakıfbank hesabımda yeterli limit olmadığı için Ogs cihazımı Bloke edip sözleşmemi iptal etmiştir. Fakat iki taraf arasında yapılan bu sözleşmein iptal edildiği tarafıma hiçbir şekilde hiçbir iletişim yoluyla da haber verilmemiştir. Sorun çözelim mail ile bildiridğini söylüyor, ama kesinlikle böyle bir mail gelmedi tarafıma, ayrıca böyle bir mail atılsa dahi bunun spam olarak gelmesi çok buyuk bır ıhtımal, boyle bır iptal telefon ile arayarak bildirilmesi veya ev adresime yazı ile veya en kötü tarafıma sms atılarak bildirilmesi gerekirdi. Yıllardır mmaşımın yattığı bir banka burası kesinlikle bu ihmalden doğan zararların karşılanmasını talep ediyorum.

  • VakıfBank Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön