04 Nisan 2013 #1725336

Vakıfbank Ödeme Günü Maaş Günü Olacak!

04/04/2013 tarihinde Vakıfbank Sivas Şubesi'nden kredi çektim. Kredi çekerken maaşlı müşterilerin kredi ödeme tarihlerinin sadece maaş günleri olabileceği söylendi. Bunun yanında zorunlu olduğu söylenen ferdi kaza sigortası yaptırıldı. Çevremde kredi çeken birkaç arkadaştan öğrendiğime göre ne ferdi kaza sigortası zorunlu ne de maaş gününü ödeme günü olarak seçmek zorunluymuş.


Umuyorum ben yanlış öğrenmiş olayım ancak doğruysa ki bu çok çirkin bir iş ahlakını gösterir, böyle zorunlu olmayan şeyleri zorunluymuş gibi söyleyen personele sahip bankayla zorunlu olduğum maaş dışında hiçbir şekilde çalışmak istemem. Müşteri temsilcisinin ise tatmin edebilirden uzak telefon görüşmesi ise işin cabası.

Emrullah 234 Okunma

Cevaplar

  • Emrullah20 Mart 2014

    Ben krediyi geri ödedim. Ne kadar ironidir ki üzerinden bir yıl geçti ve bana kredi kartı sunmak için aradılarda şu şikayetim için aramadılar. Acaba otomatik yazılmış olan mesajdaki son satırı -VAKIFBANK Sorun Çözmeyelim Hatta Yüz Üstü Bırakalım- olarak değiştirsek nasıl olur?

  • Emrullah16 Nisan 2013

    Şikayetimi yapalı 10 günü geçti. Sonuç için dönüş yok. Ancak kredi kartı başvurumu arayıp iptal ettiğimde geri dönüş gayet hızlıydı. Sordum ancak dahaca çözmediler. Şikayetime karşı yukarıda yazılmış olan yazı ne bir görüşme yazısı ne de bir cevap niteliğinde. Neden mi? Kes kopyala yapıştırda ondan. Kararımı net olarak verdim. Bundan sonra VakıfBank ile asla çalışmayacağım. Konu bahsi geçtiğinde ise yaşadığımı ben kandırıldım başkaları kandırılmasın diyerek herkese anlatacağım. Maaşımı ise hesabıma yatar yatmaz başka bankaya transfer edeceğim. VakıfBankın iş ahlakını buradan alkışlıyorum.

  • VakıfBank Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön