23 Nisan 2013 #1758531

Vakıfbank Nakide Taksit Yanıltması!

Vakıfbank'tan bana faizsiz, ücretsiz 3 taksitle 750 TL nakite taksit çekebileceğim hakkında mesaj geldi. Bu işlemi ATM'den yaptım. İlk defa nakit avans kullandığım için nakide taksit yerine nakit avans menüsünden bilmeden giriş yaptım. 750 TL yazdıktan sonra taksit seçeceğimi veya işlem ücretini, faizini gösteren bir onay ekranı geleceğini düşündüm.


Ancak ATM direk parayı verdi. Bankanın taksitlendirmeyi otomatik yapacağını sandım Ancak sikayetvar.com da benimle aynı durumda olanları görünce bankanın müşteri hizmetlerinden işlemin iptalini istedim. Kullanmadığım para için faiz ve 27,5 TL komisyon alınacağı ve buna itiraz edemeyeceğimi söylediler.

Halil 506 Okunma

Cevaplar

  • Halil01 Mayıs 2013

    Bankanın mail ile verdiği cevap; "Bize iletmiş olduğunuz konu incelenmiş olup, gerçekleştirilen nakit çekim işleminde Bankamız kaynaklı bir hata tespit edilemediğinden masraf iade talebiniz olumlu değerlendirilememiştir." sorun çözme odaklı olmayaan Vakıfbankı artık kullanmama kararı aldım. Kredi kartımı iptal ettireceğim.

  • VakıfBank Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön