13 Şubat 2014 #2293412

Vakıfbank Nafaka Hesabından 108 TL Hesap İşletim Ücreti Aldı

Annemin nafaka hesabından 108 tl kesilmiş. İnsanlar bu paranın üzerine 250 daha katıp kira ödüyorlar ama sizler bu bedeli hiç acımadan kesiyorsunuz. Sorun çözelim diyorsunuz ama tek yapılan insanları oyalamak. Böyle bir uygulama olmaz. Milyarları olan bir iş adamından aldığınız bedeli 200 tl nafaka ile ev kirası ödeyen insanlarla bir tutup bir seferde 108 tl kesemezsiniz. Pardon kesersiniz! Müşteri geri yatırılmasını istediğinizde de tüm iletişim kanallarınız sözleşmiş gibi aynı kanun maddesini gönderirsiniz. Şu saatten sonra asla kendi işlerimi Vakıfbank üzerinden yapmayacağım. Böyle iş olur mu? Kocaman bankada bu durumu değerlendirip geri ödeme için inisiyatifini alacak kimse yok mu?

Recep 263 Okunma

Cevaplar

 • Recep08 Temmuz 2014

  Bırakın çözmeyi 6 ay sonra tekrar 40 tl lik kesinti yapıldı. Böyle bir bankasınız işte siz. İnşallah Karabük'e gittiğim zaman annemi alıp hesabı kapattıracağım. Size bir işimiz düşmesin. Yoksa yandık.

 • Recep18 Şubat 2014

  Kesinlikle çözüm üretilmedi. Bu zihniyetle de asla üretilmez. Yazık.

 • Recep14 Şubat 2014

  Sorun çözelim mi? Emin misiniz çözeceğinizden? Çözüm adına hiç birşey yapmıyorsunuz. (Gerçi bilgi verilecektir yazmışsınız bu kez bravo.) Kanun maddesi gönderiyorsunuz. Ben size insani bir durumdan bahsediyorum, adil olmayan bir durumdan bahsediyorum, siz kanun gönderiyorsunuz. Ben annemin adına şikayet ediyorum bu Sorun Çözelim bölümünden ama siz Sadece Müşteriye Bilgi verilir diyip olayı kapatıyorsunuz. Yine bu hattan annemin adına başka bir şikayet başlattım, ona kanun maddesi yolladınız. Buradan başvurduğumda ne yapacaksınız merak ediyorum. Gerçekten üzülüyorum, insanların üzerinde bankanıza karşı iyi düşüncelerle uğurlamıyorsunuz. Ben maaş müşterinizim ama bankadan içeri giresim gelmiyor.

 • VakıfBank Temsilcisi13 Şubat 2014

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön