28 Ekim 2016 #6799723

VakıfBank Müşteriyi Yanıltıcı Beyan!

Bankanız Siteler - Ankara Şubesinden bireysel kredi kullandım. Kredi kullanım aşamasında müşteri temsilcisi P.. Bey sigorta evraklarını hazırlarken sigorta yaptırmak istemediğimi belirtmeme karşın tahsis ücreti alınmayacağını bunun yerine hayat sigortası kesmesi gerektiğini belirterek formlara imzamı aldılar.


27.10.2016 tarihinde kredi bedelini çekmek için şubeye gittiğimde hesabımdan 315 TL kredi tahsis ücreti, 12,04 TL hayat sigortası tahsilatı ve 350 TL tutarında ferdi kaza sigortası tahsilatı yapıldığını gördüm.


Bankalar, güven müesseleri olup müşterilerine bu tür yanlış ve yanıltıcı beyan vermeleri kesinlikle kabul edilemez. Bahse konu işleme ait ferdi kaza poliçesinin / kredi tahsis ücretinin hesabıma iadesini talep ediyorum. Aksi takdirde yasal yollara başvuracağımı belirtirim.

Kenan 1.165 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi28 Ekim 2016

    Bankamıza şikayetvar.com’dan iletmiş olduğunuz kaydınıza istinaden, Bankacılık kanunu gereği 3.şahıslar ile bilgi paylaşımı yapılamamakta olup, konu hakkında ilgili kişi tarafından talepte bulunulması halinde Bankamızca gerekli değerlendirmeler yapılacaktır. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ve taleplerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizden iletebilirsiniz. VakıfBank

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön