15 Mayıs 2013 #1799187

Vakıfbank Müşterinin Tanımını Bilmeyen Banka!

Ekran görüntüsünde görüldüğü üzere bankanız müşterisi olmak imkansız! Üniversitem sizleri kurumsal zannedip sizle bir anlaşma yaparak kimlik kartlarımızı sizlere emanet etti. Ancak bizleri mağdur etme konusunda sınır tanımıyorsunuz. İlk başvuru yapılırken ismimin gelmediğini söylediniz. Bireysel başvuru talep ettiniz, yaptım.


Ancak başvurum ulaşmamış. Şikayette bulundum. Bana geri dönüşü "Çaldır Kapat" politikasını izleyerek yaptınız. Sorunu kendi kendime mi çözeyim. İlk başta kredi kartı olarak istemiştim. Ancak şimdi yalnızca okula girerken sorun yaşamamak için istiyorum. Benimle iletişime geçecek yetkili kişi "Vakıfbank Müşterisi" olmayı denesin! Kaç yılda olunuyormuş tecrübesini anlatsın!

Pınar 232 Okunma

Cevaplar

  • Pınar'ın Teşekkür Mesajı26 Temmuz 2013

    Banka şikayetim ile ilgili dönüşü 2 ay sonra yaptı. Bu dönemde ben zaten problemimi çözdüm. Kısaca şikayetimle ilgili hiçbir çözüm türetmeyip bir de şikayetimi anlattığımda "Sorun kendiliğnden çözülmüş hanımefendi" denildi. Kurumsal bir bankadan beklemediğim bir davranış sergilediği için Vakıfbank' a teşekkürler.

  • VakıfBank Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 444 0724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 444 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön