20 Ocak 2014 #2243585

Vakıfbank Müşterilerini Fişliyor

Vakıfbank'tan muhtelif tarihlerde 4 adet tüketici kredisi kullanmıştım. Bu kredilere ait dosya masraflarının iadesi için tüketici hakem heyetine başvurarak başvurumu kazandım. Bankanın para iadesi yapmaması üzerine avukatım aracılığıyla haciz yoluyla paramı tahsil ettim. Bankada mahkemeye başvurdu mahkeme devam etmektedir.


Bankaya yeni bir kredi başvurusu için gittiğimde (Ostim Şubesi-Ankara) kredi başvurusunu alıp incelemeden sistemde bankamızla mahkemelik gözüküyorsunuz davadan vazgeçip aldığınız parayı iade etmeden başvurunuzu alamayız gibi bir cevap verildi.


Bankalar yasasında yeri olmayan bu uygulama ile Vakıfbank müşterilerini fişlemekte ve yargıya taşınmış bir duruma müdahale etmektedir.

Taylan 112 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön