14 Kasım
Yorum Yap
#11146942

VakıfBank Müşteri Hizmetlerinin Oyunu!

Kredi Kartı ekstremde gördüğüm asıl ve ek kartın kart ücretlerinin iadesi talebiyle 14.11.2018 tarihinde saat 08:40 civarında müşteri hizmetlerini aradım ve talebimi ilettim. Görüştüğüm çalışan talebimi değerlendirdiğini ve önerdiği "Sözünle Kazan" kampanyası şartlarını kabul etmem halinde iadesinin yapılacağını söyledi, ben de vaat ettiği şartlar üzerinden kabul ettim.


Görüşmeyi sonlandırdıktan sonra kontrol etmek için mobil bankacılıktan baktığımda belirtilen edilen kart ücretlerinin miktarını tam olarak karşılamadığını gördüm.


Müşteri memnuniyeti üzerine kayıt edildiği söylenen ses kaydını dinlediğinizde de haklı olduğumu göreceksiniz. Tarafınızca görevi kötüye kullanma, manipülasyon ve şirket lehine çıkar sağlama amacı ile eksik ve yanlış bilgilendirme yapılarak kabul ettiğim kampanyanın tarafıma herhangi bir borçlanma veya ek ödeme çıkarılmadan iptal edilmesini ve kart ücretlerimin iadesini talep ediyorum.

Erkan 687 Okunma

Cevaplar

 • Erkan17 Kasım

  Olumlu ya da olumsuz en ufak bir gelişme ya da geri dönüş olmadı.

 • VakıfBank Temsilcisi14 Kasım

  Sayın Müşterimiz, Bankamıza ilettiğiniz başvurunuz 2552510 numaralı kayıt ile değerlendirilmektedir. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra Bankamıza kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

 • Erkan14 Kasım

  Bu hızlı yanıt sürenizi sorunun çözümünde de göstermenizi temenni ediyorum.

 • VakıfBank Temsilcisi14 Kasım

  Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler