18 Nisan 2013 #1749653

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Sorunu Gidermedi!

Vakıfbanktan daha önce kullanmış olduğum kredi masrafları hakkında alamak istediğim belge için banka görevlisinin tutum ve davranışını ve tarafımdan alınan haksız 130 tl'lik masrafı banka web sitesi sorun çözelim köşesinden şikayetimi yaptım. 1072** nolu kayıtla başvurumun alındığı ve kısa sürede tarafıma cevap verileceği bildirildi. Banka tarafından e-posta adresime 29 gün sonra cevap geldi. Oysa ki ben cevabı telefonla istemiştim Şikayetime ise 29 günde vere vere klasik geçiştirme cevabı vermişler Personel ile ilgili şikayetimi görmezden gelmişler Bankanın bana vermiş olduğu cevaptan müşterisini önemsemediğini anladım kredi kartımı otamatik ödemeleri kapattım.

Erol 50 Okunma

Cevaplar

  • Erol30 Nisan 2013

    Şikayetim personelle ilgili olduğu halde yaklaşık iki aydır bugüne kadar tarafım telefonla aranıp şikayetim hakkkında bilgi alınmadı.Vakıfbank kesinlikle hiç bir sorunu çözmemekte, süreci uzatarak müşterenin şikayetinden vazgeçmesini beklemekte kısa vadede sorun çözümüne gitmemektedir. Banka sorun çözelim diye sözde bir iletişim hattı kurmuş ama müşteri taleplerine klasik cevap verip konuyu geçiştirmekten başka bir şey yapmıyor.

  • VakıfBank Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön