21 Mayıs
Yorum Yap
#10461686

VakıfBank Mobil Uygulamasındaki Eksiklerin Giderilmesi

VakıfBank'tan taksitli nakit avans çektim ve bunu kapatmak istediğimde müşteri hizmetleri bunu sadece şubeden kapatabileceğimi söyledi, VakıfBank gibi bir bankanın gerçekten büyük bir eksikliği nasıl mobil'den taksitli nakit avansı veriyorsan, oraya erken kapama seçeneğini de koyacaksın, ben şubeye gitmeyi sevmiyorum, arkadaş bu şeçeneğin özellikle mobil uygulamanıza ilk güncellemede getirilmesini istiyorum, ve talep ediyorum.

İslam 1.436 Okunma

Cevaplar

  • İslam24 Mayıs

    Sorunumun çözülmesini bekliyorum; paramın iadesini bekliyorum.

  • VakıfBank Temsilcisi21 Mayıs

    Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, Twitter @VakifBankDestek hesabımızdan, Facebook VakifBank sayfamızdan veya 0850 222 0 724 Çağrı Merkezimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

  • İslam21 Mayıs

    5428 **** **** 3110 numaralı kredi kartımdan taksitli nakit avans çektim, ve bugün itibariyle bu taksitli nakit avansımı kapattım, ancak bana faiz indirimi uygulanmadı. Benden alınan fazla paranın vadesiz hesabıma iadesini talep ediyorum, aksi takdirde gerekli mercilere başvuracağımı bildirmek isterim.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler